Tongmingyun женски високи шорцеви со високи половини кои работат со тренингот атлетски шорцеви пукнаа брзи суви шорцеви панталони со џеб
  • Неодамнешно

Tongmingyun женски високи шорцеви со високи половини кои работат со тренингот атлетски шорцеви пукнаа брзи суви шорцеви

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн : Лесни и трендовски женски шорцеви имаат супер висока половината, цврста боја, едната страна внатрешен џеб, лабаво вклопување Дизајнот на страничен сплит обезбедува широк спектар на движење кога вежбате. Повод : Womenените кои се обидоа да вежбаат шорцеви се совршени за трчање, тенис, велосипедизам, одмор, одење, јога, танцување, фитнес, лов, дневно носење. Погодно е да се спарите со маица, спортски градници или елек, патики, што ве прави да изгледате попривлечно. Повлечете го затворањето. Материјал : Салата за салата за жени е направен од 100% полиестер, кој е лесен, дишење и влага, ве одржува свежи и удобни за време на вежбањето. Карактеристики : Ова лето атлетски шорцеви со замен еластична лента за половината, обезбедува контрола на стомакот и ги спречува врвовите на кифла додека се движите. Зградба на Spandex Shorts Liner нуди заштитно покритие за да можете да се фокусирате на вашето трчање. Стил : Еден страничен телефонски џеб на внатрешниот слој на овие спортски шорцеви е погодно да го ставите вашиот телефон, клуч или други мали предмети. Прилики : Овие шорцеви за вежбање за жени се совршени за дневни активни, работи со работи, тренингот, јога, патување, плажа, џогирање, велосипедизам, лежејќи се наоколу и секојдневно носење. Водич за големина : Ве молиме, изберете ја вашата големина, повикајте се на нашата табела со големина на последната фотографија и слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми. Повлечете го затворањето. Материјал : Салата за салата за жени е направен од 100% полиестер, кој е лесен, дишење и влага, ве одржува свежи и удобни за време на вежбањето. Карактеристики : Ова лето атлетски шорцеви со замен еластична лента за половината, обезбедува контрола на стомакот и ги спречува врвовите на кифла додека се движите. Зградба на Spandex Shorts Liner нуди заштитно покритие за да можете да се фокусирате на вашето трчање. Стил : Еден страничен телефонски џеб на внатрешниот слој на овие спортски шорцеви е погодно да го ставите вашиот телефон, клуч или други мали предмети.