Дискови за пескарење на кука и јамка 8 дупки од 5 инчи шкурка тркалезна форма (пакет од 50
  • Неодамнешно

Дискови за пескарење на кука и јамка 8 дупки од 5 инчи шкурка тркалезна форма (пакет од 50

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облик- 5 инчи 8-дупки 80 решетки на кука за облик на кука и јамка за пескарење Fits : Dewalt DW421, DW423 и 5 in. Ryobi Bosch 3107, 3725. Пакет од 50 парчиња- доволно количина ги задоволува вашите потреби. Се користи на не-ткаени абразивни производи што се користи за чистење, завршување, мешање и дебагирање на апликации. Одлично за декоративни завршувања, апликации за чистење и дебагирање. Исто така, понуда- 100 Grit (ASIN : B06 XT1 YGGM)/ 60 GRIT (ASIN : B071 RBFP5 S)/ 40 GIT (ASIN : B06 XSYYXB3) За вашиот избор. Облик- 5 инчи 8-дупки 80 решетки на кука за облик на кука и јамка за пескарење. Fits : Dewalt DW421, DW423 и 5 in. Ryobi Bosch 3107, 3725. Пакет од 50 парчиња- доволно количина ги задоволува вашите потреби. Се користи на не-ткаени абразивни производи што се користи за чистење, завршување, мешање и дебагирање на апликации. Одлично за декоративни завршувања, апликации за чистење и дебагирање. Исто така, понуда- 100 Grit (ASIN : B06 XT1 YGGM)/ 60 GRIT (ASIN : B071 RBFP5 S)/ 40 GIT (ASIN : B06 XSYYXB3) За вашиот избор. Карактеристики- Боја : Црвена тула.- Материјал : Ултрафинална алумина со висока чистота.- Големина : околу 12,5 * 12,5 см/ 4.92 * 4,92 инчи (L * W). Водач за апликации за кондиционирање на површината.