КАБЕЛ За Интерфејс НА АПГ Печатач | ЦД-102А | Кабел за Поврзување Со Фиока за Готовина со Печатач | 1 х РЈ - 12 Машки-1 х РЈ-45 Машки | Се Поврзува СО ПЕЧАТАЧИ ЕПСОН И Стар
  • Неодамнешно

КАБЕЛ За Интерфејс НА АПГ Печатач | ЦД-102А | Кабел за Поврзување Со Фиока за Готовина со Печатач | 1 х РЈ -

DEN 1003.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

АПГ ЦД-102А е безбеден и сигурен начин за поврзување на Фиоката ЗА ГОТОВИНА АПГ со печатачот за прием Поврзете СЕ СО фиока ЗА ГОТОВИНА АПГ со интерфејс Мултипро 320 или 520. Кабелот За Интерфејс користи бакарен проводник за подобро поврзување, перформанси и сигурност. Кабелот за Интерфејс мери 5 стапки. долго и е компатибилен Со двете епсон И ѕвезда печатачи. АПГ Фиока за Готовина произведува фиоки за готовина и друга опрема за продажба. ИНТЕРФЕЈС : APG CD-102 A е безбеден и сигурен начин за поврзување на Фиоката ЗА ГОТОВИНА APG со печатачот за прием. ОПИС НА КАБЕЛОТ : Кабелот За Интерфејс има 8-пински RJ45 машки приклучок на едниот крај за поврзување со фиоката за готовина и 6-пински RJ12 женски приклучок за поврзување со печатачот или терминалот за прием. Поврзете СЕ СО фиока ЗА ГОТОВИНА АПГ со интерфејс Мултипро 320 или 520. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Кабелот За Интерфејс користи бакарен проводник за подобро поврзување, перформанси и сигурност. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : кабелот за Интерфејс мери 5 стапки. долго и е компатибилен Со двете епсон И ѕвезда печатачи. ФИОКА ЗА ГОТОВИНА АПГ : ФИОКАТА ЗА ГОТОВИНА АПГ произведува фиоки за готовина и друга опрема за продажба. АПГ изгради репутација како снабдувач на избор за малопродажба, намирници, погодност, гостопримство и средини за брзо сервирање низ целиот свет. ИНТЕРФЕЈС : APG CD-102 A е безбеден и сигурен начин за поврзување на Фиоката ЗА ГОТОВИНА APG со печатачот за прием. ОПИС НА КАБЕЛОТ : Кабелот За Интерфејс има 8-пински RJ45 машки приклучок на едниот крај за поврзување со фиоката за готовина и 6-пински RJ12 женски приклучок за поврзување со печатачот или терминалот за прием. Поврзете СЕ СО фиока ЗА ГОТОВИНА АПГ со интерфејс Мултипро 320 или 520. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Кабелот За Интерфејс користи бакарен проводник за подобро поврзување, перформанси и сигурност. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : кабелот за Интерфејс мери 5 стапки. долго и е компатибилен Со двете епсон И ѕвезда печатачи.