Метални значки клипови со значки клипови со двојна дупка со значки клипови со јасни PVC ленти Име ознака клипови за ливчиња за лични карти и сопственици на знаци, мат
  • Неодамнешно

Метални значки клипови со значки клипови со двојна дупка со значки клипови со јасни PVC ленти Име ознака

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : ќе добиете 400 парчиња клипови со ознака со двојна дупка со PVC ленти по кутија, секој клип мери 0,47 x 1 инч/ 1,2 x 2,5 см, а делот за ленти е 0,47 x 2,35 инчи/ 1,2 x 6 см; Доволна количина може да ги исполни вашите различни намени и замени, а вие можете да ги споделите со вашите пријатели, соученици и колеги Квалитетен материјал : Овие мали метални клипови усвојуваат ПВЦ -ленти за материјали, со добра еластичност, сигурна и цврста, што може да ви служи долго време; Исклучително изработка со силна отпорност на корозија, убаво може да ги избегне вашите лични карти или да ги губат значките, да ви донесе убаво користејќи искуство. Лесно за нанесување : клиповите за значка за лична карта можат да се ротираат 360 степени, флексибилни за употреба, ПВЦ лентите се лесни за инсталирање или отстранување, можете да ги користите за да ги прикачите држачите на картички на облека, торби, ролна на значки и така натаму; Металните клипови имаат 2 дупки што се претходно прободени, кои ви помагаат да го обесувате или клипте на држачот на најразлични начини. Убаво на вашите предмети : Металните клипови со тешки метални нема да ја грабнат облеката и другите површини на ткаенината, убаво одговараат на вашата деловна кошула или костум; Тие се соодветни за конвенции, семинари, канцеларии, трговски ревии, училишта, безбедност и повеќе, соодветно за одржување лични карти, визит -картички, ознаки за име, носители на значки, клучеви и така натаму. Широк спектар на употреба : Овие клипови со лична карта се погодни за медицински сестри, лекари, наставници, студенти, полиси, канцелариски работници и така натаму, да ви помогнат лесно да ја покажете вашата лична карта, да донесете погодност за вашиот живот. Карактеристики : Усвојување на квалитетен материјал и дарежлив изглед, овие клипови со лична карта со ПВЦ ленти се соодветни за одржување на лични карти, визит -картички, ознаки за име, носители на значки, клучеви и така натаму. Металните клипови нема да ја скроти површината на облеката или друга ткаенина, може да се применат во конвенции, семинари, канцеларии, трговски ревии, училишта, безбедност и многу повеќе.