Енергетска лента со USB - NtonPower Travel Power Strip Рамен приклучок, 10ft Дополнителен долг продолжен кабел, 3 места 2 USB станица за полнење на десктоп, монтажа на wallидови, компакте
  • Неодамнешно

Енергетска лента со USB - NtonPower Travel Power Strip Рамен приклучок, 10ft Дополнителен долг продолжен

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Екстра долга продолжена кабел и рамен приклучок】-Екстра долгиот кабел за напојување од 10 метри ви дава флексибилност да достигнете далечни места за додадена разноврсност, како што најверојатно ќе ги поврзете светлата на жицата на отворено со долг продолжен кабел што можете тогаш можете да можете Вклучете се во вашата гаража, пролеана или куќа Рамниот приклучок има низок профил што лесно се вклопува во тесни простори како зад мебелот, полиците за книги, клупите или што било што е близу до wallидот, не дозволува да го користите стандардниот излез. 【Компактен и преносен】 -Моми во совршена големина што се вклопува во дланката на раката, за максимално заштеда на простор дома, соба за дом, канцеларија или во вашата торба за патувања. Заштита на електрична енергија што не е напрегање може да биде идеална додатоци за крстарење со бродови за проширување на строгите места во вашата кабина. 【Мулти -излез лента за напојување со USB】 -extra 3 места е погодно решение кога вашата кабина за крстарење или хотелска соба нема доволно места. Опремени со 2 USB порти ви овозможуваат да наплаќате разни USB-погони уреди како што се i Phone, i Pad, Kindle, итн., Не треба да носите дополнителни адаптери во движење. Технологијата за паметно полнење со највисоко USB, која може да открие и испорача оптимален тековен излез до 2,4А по порта, 2 USB порти за полнење до 12 W, е во состојба да наплати 2 паметни телефони во исто време. System Систем за безбедност на мулти-заштитен безбедност】 -Nton Power Power Strip Desktop Plug Hub изработен од огноотпорен ABS+PC материјал може да носи висока температура до 1382 ℉ и цврстиот кондензатор на високо ниво, обезбедува целосна заштита за вашите уреди од електричен краток спој, преку топлина, преку топлина , преку полнење, над струја и над напон. Наведени од FCC и ROHS, безбедноста е повеќе загарантирана. 【Купете без ризик】 -Nton Power Power Strip со USB доаѓа со 18 -месечна гаранција (поврат или замена) и 300,000 УСД за осигурување од одговорност за поврзани уреди и оштетување на имотот доколку се појави инцидент, за поголем мир на умот. Ако уредот е неисправен или имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не. Дефинитивно ќе одговориме за 24 часа. 【Екстра долга продолжена кабел и рамен приклучок】-Екстра долгиот кабел за напојување од 10 метри ви дава флексибилност да достигнете далечни места за додадена разноврсност, како што најверојатно ќе ги поврзете светлата на жицата на отворено со долг продолжен кабел што можете тогаш можете да можете Вклучете се во вашата гаража, пролеана или куќа. Рамниот приклучок има низок профил што лесно се вклопува во тесни простори како зад мебелот, полиците за книги, клупите или што било што е близу до wallидот, не дозволува да го користите стандардниот излез. 【Компактен и преносен】 -Моми во совршена големина што се вклопува во дланката на раката, за максимално заштеда на простор дома, соба за дом, канцеларија или во вашата торба за патувања. Заштита на електрична енергија што не е напрегање може да биде идеална додатоци за крстарење со бродови за проширување на строгите места во вашата кабина. 【Мулти -излез лента за напојување со USB】 -extra 3 места е погодно решение кога вашата кабина за крстарење или хотелска соба нема доволно места. Опремени со 2 USB порти ви овозможуваат да наплаќате разни USB-погони уреди како што се i Phone, i Pad, Kindle, итн., Не треба да носите дополнителни адаптери во движење. Технологијата за паметно полнење со највисоко USB, која може да открие и испорача оптимален тековен излез до 2,4А по порта, 2 USB порти за полнење до 12 W, е во состојба да наплати 2 паметни телефони во исто време. System Систем за безбедност на мулти-заштитен безбедност】 -Nton Power Power Strip Desktop Plug Hub изработен од огноотпорен ABS+PC материјал може да носи висока температура до 1382 ℉ и цврстиот кондензатор на високо ниво, обезбедува целосна заштита за вашите уреди од електричен краток спој, преку топлина, преку топлина , преку полнење, над струја и над напон.