Wepro водоотпорни ленти компатибилни со Fitbit Charge 4 / Charge 3 / Charge 3 SE за жени мажи, 3-пакувања, мали, големи
  • Неодамнешно

Wepro водоотпорни ленти компатибилни со Fitbit Charge 4 / Charge 3 / Charge 3 SE за жени мажи, 3-пакувања, мали,

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ ВЕСНИОТ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ Компатибилен со Fitbit Charge 4 / Charge 3 / Полнење 3 SE само, без вклучување на уредот за полнење 4 или полнење 3 ✅ Водоотпорен материјал за промиум : Замена на ленти Компатибилен со Fitbit полнење 3 / полнење 3 SE / полнење 4 е изработен од флексибилен водоотпорен материјал на еластомер. Отпорен на пот и вода, лесен и лесен за суво, одличен избор за пливање итн. Издржлив врвен материјал може да спречи кожата од иритација. Многу меко и удобно за носење. Designbuckle + Дизајн на изрез : товата е изработена од не'рѓосувачки челик, лесен за склопување и промена на големината. Покрај тоа, има изрез под рингот, може двојно да го држи вашиот бенд безбедно на место и да ја обезбеди дополнителната должина на полнеж 3 ленти. Mult Multi избор : Различни бои можат да го облечат вашиот шарен живот. Мултипак лентите исто така можат да се мешаат носење и да создадат свој уникатен стил. Достапна големина : Мала големина за 5,5 " - 7,1" зглоб, голема големина за рачен 7,1 "-8,7". Големината може да биде прилагодлива со тока. ✅ ВЕСНИОТ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ Компатибилен со Fitbit Charge 4 / Charge 3 / Полнење 3 SE само, без вклучување на уредот за полнење 4 или полнење 3. ✅ Водоотпорен материјал за промиум : Замена на ленти Компатибилен со Fitbit полнење 3 / полнење 3 SE / полнење 4 е изработен од флексибилен водоотпорен материјал на еластомер. Отпорен на пот и вода, лесен и лесен за суво, одличен избор за пливање итн. Издржлив врвен материјал може да спречи кожата од иритација. Многу меко и удобно за носење. Designbuckle + Дизајн на изрез : товата е изработена од не'рѓосувачки челик, лесен за склопување и промена на големината. Покрај тоа, има изрез под рингот, може двојно да го држи вашиот бенд безбедно на место и да ја обезбеди дополнителната должина на полнеж 3 ленти. Mult Multi избор : Различни бои можат да го облечат вашиот шарен живот. Мултипак лентите исто така можат да се мешаат носење и да создадат свој уникатен стил.