Amabeasnh Bin водоотпорна постелнина кутија за чување играчка играчка козметика за складирање, козметика под собрани канцелариски канцелариски материјал за складирање
  • Неодамнешно

Amabeasnh Bin водоотпорна постелнина кутија за чување играчка играчка козметика за складирање, козметика под собрани

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено за дневна организација, тоа е идеален избор за занаетчиски производи, капи, нараквици, чевли, кујни, спални соби, училници, играчки, алатки и многу повеќе Pure Памук и постелнина го прават вашиот дом полн со природна убавина. ღ Водоотпорна обвивка на грб, чиста и санитарна. ღ Со рачки од обете страни, тој е издржлив и лесен за движење. Контејнерот за складирање со капак може безбедно да се затвори, а рачката е поврзана со основата за да ги задржи предметите суви и без прашина, што го прави многу погоден за домашно организирање и чистење на гаражата. Материјал : Памук и постелнина на примена : Козметика/накит, книги и списанија, кабел/жица за слушалки, други Производство Категорија : Кошница за складирање на суровини.