Сензор-1 A-DS-GPSM-D1-YEL-12, жолт
  • Неодамнешно

Сензор-1 A-DS-GPSM-D1-YEL-12, жолт

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

12-паралелно-канал беше овозможено Претплата- бесплатна операција. Стандардна магнетна монтажа. Направено во САД. 12-паралелно-канал беше овозможено. Претплата- бесплатна операција. Стандардна магнетна монтажа. Направено во САД. Сензор-1 A-DS-GPSM-D1-YEL-12 A 12 пакет GPS Sensor Speed ​​Sensor со 4 пински засилувач конектор за Dickey-John или Monitor John-Deere монитор со 1 Hz ажурирање на S со не-дисплеј.