Бејзбол капа на Среќна, Сонцето Хатс, случајно спортско капаче со декор на треперење
  • Неодамнешно

Бејзбол капа на Среќна, Сонцето Хатс, случајно спортско капаче со декор на треперење

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на тока. Само миење на рацете. Материјал : Направено од висококвалитетен памук и полиестер. Големина : 56-59 см/22-23,2 инчи, постои прилагодлива тока на задната страна за да ја промените нејзината големина според обемот на главата, што одговара за повеќето луѓе на главата. Шапка предни панели со декор на токарот на ременот, мода и лесен за совпаѓање со облеката. Шапката „Сонце безбол“ може да има сончање, нуди УВ заштита и удобно за носење. Совршено за сите активности на отворено за заштита од сонце, за облека за одмор и крстарење, исто така е одлично за дами, тинејџери и девојчиња. Specifications : Material : Polyester Color : Black/White/Yellow Size : Circumference 56-59 cm/22-23.2 inch Features : 1. Crystal baseball hat offer protection from the glare of the sun, back opening design for your pony tail or bun, удобно за носење. Симпатичен и стилски дизајн, капачето со декор на бендот на Bling Rhinestones, многу сјаен на сончевата светлина, ве натера да изгледате попривлечно. Големината е прилагодлива, една големина одговара на сите. Погодно за многу прилики, како што се дом, забава, шопинг, училиште, патување и така натаму. Може да се совпадне со врвови, панталони, фармерки и многу повеќе. Вклучен пакет : 1 компјутер Кристал Rhinestone Бејзбол капа kindубезно потсетете се : Бојата може да има одредена разлика со различен компјутерски екран, благодарам за разбирањето!.