AEXIT DC 1.3-1.5V осветлување и контроли 100mA 5mm DIA 940nm Сина обвивка IR емитер LED диоди светла 100 парчиња
  • Неодамнешно

AEXIT DC 1.3-1.5V осветлување и контроли 100mA 5mm DIA 940nm Сина обвивка IR емитер LED диоди светла 100 парчиња

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја на производство : Кина; Материјал : Електронски компоненти Нето тежина : 32g; Содржина на пакет : 100 парчиња (+/- 2%) x LED диоди. Главна боја : сина, сребрен тон; Емитувајќи боја : IR емитер 940nm. Светлечки интензитет : невидлива светлина; Над напон / струја : 1. Големина : 5мм диа; Поларитет : анода (подолг дел) катода (пократок дел). Земја на производство : Кина; Материјал : Електронски компоненти. Нето тежина : 32g; Содржина на пакет : 100 парчиња (+/- 2%) x LED диоди. Главна боја : сина, сребрен тон; Емитувајќи боја : IR емитер 940nm. Светлечки интензитет : невидлива светлина; Над напон / струја : 1. Големина : 5мм диа; Поларитет : анода (подолг дел) катода (пократок дел). Описи : * Добар квалитет и издржлива и мала големина.* Ниска топлина, заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век на услугата. Агол : 20 степени на напон / струја : 1.5 V 100mapolarity : анода (подолг дел) катода (пократок дел).