Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I црвен среден оптоварен компресија на пресади пролет натоварен калал мувла Пролетен надворешен дијаметар 1
  • Неодамнешно

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I црвен среден оптоварен компресија на пресади пролет натоварен

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Име на производот : Црвена средна компресија за компресија на калапот. Материјал : Пролет челик од 65 милиони. Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките на мала големина, добра еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал и облога за раздвојување на бојата на површината (позлата) за да разликуваат различни оптоварувања и убав изглед. Применливи полиња : изворите на мувла се користат во калапи за печат, метални калапи за умирање, пластични калапи и друга еластична механичка опрема за прецизност на движење, автомобили. Белешка : Yellowолтата и сината главно се користат за пластично склопување на мувла. Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Име на производот : Црвена средна компресија за компресија на калапот. Материјал : Пролет челик од 65 милиони. Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките на мала големина, добра еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал и облога за раздвојување на бојата на површината (позлата) за да разликуваат различни оптоварувања и убав изглед. Применливи полиња : изворите на мувла се користат во калапи за печат, метални калапи за умирање, пластични калапи и друга еластична механичка опрема за прецизност на движење, автомобили. Белешка : Yellowолтата и сината главно се користат за пластично склопување на мувла. Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за најбезбедни, најсилни и најотпорни извори. Име на проводот : црвен медиум за компресија на оптоварување, пролетен материјал : 65mn Spring Steelfeatures : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките со мала големина, добро, добро Еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал и површинска дихроична обвивка (позлата) за да се разликуваат различни оптоварувања и прекрасен изглед.