Куќиште за кабел за кабел за сопирачки со кабел за сопирачки, црна и црвена сопирачка куќиште, 5мм x 10ft и 5mm x 50ft за Изберете
  • Неодамнешно

Куќиште за кабел за кабел за сопирачки со кабел за сопирачки, црна и црвена сопирачка куќиште, 5мм x 10ft и 5mm x

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Силна цврстина, не е лесна за свиткување Внатрешна цевка PTEE, мазна, голема отпорност на абење. Нов ПВЦ материјал, ладен и отпорен на топлина. Отпорност на топлина, отпорност на ладна, отпорност на солза е значително подобрена. Површинска боја прекрасна, не е лесно да се избледи, стареење!. Силна цврстина, не е лесна за свиткување. Внатрешна цевка PTEE, мазна, голема отпорност на абење. Нов ПВЦ материјал, ладен и отпорен на топлина. Отпорност на топлина, отпорност на ладна, отпорност на солза е значително подобрена. Површинска боја прекрасна, не е лесно да се избледи, стареење!. Куќиште на кабел за сопирачки со велосипед, куќиште за црна и црвена сопирачка, 5мм x 10ft и 5mm x 50ft за изберете Големина : 5мм Број на модел : куќиште за кабел за сопирачки, силна цврстина, не е лесно да се наведнува.