100 јасен отклучен патент од 2 мил. - Изберете големина - пластични кеси за складирање, заштита и пакување)
  • Неодамнешно

100 јасен отклучен патент од 2 мил. - Изберете големина - пластични кеси за складирање, заштита и пакување)

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100 чисти вреќи за враќање на поштенски патенти од 2 мил - Изберете Големина од менито за варијации. Мерењата се ширина x висина (под патентот). Запечатувањето и повторното покривање на функцијата ZIP ја задржува влагата и прашината, истовремено спречувајќи гребење и оцрнување. Цврст и издржлив, 2 мил чист полиетилен. Повторувачките пломби се отвораат до рабовите на торбите што ви даваат целосна употреба на внатрешниот простор. Опис на производот : 100 чисти вреќи за враќање на поштенски патенти 2 мил. Цврст и издржлив, 2 мил чист полиетилен. Мерењата се ширина x висина (под патентот). Повторувачките пломби се отвораат до рабовите на торбите што ви даваат целосна употреба на внатрешниот простор. Сите јасни вреќи со патент имаат врвен квалитет што може да се повлече од квалитетот кои обезбедуваат силен зафат и ќе ги чуваат предметите безбедно држени. Одлично за складирање, пакување и безбедно патување без истурање накит, скапоцени камења, монети, поими, наоди за накит, часовници, занаети, копчиња, монистра, играчки, хардвер, ореви, завртки, делови, итн.