DHDM Pushup шипки рачки поставени, притиснете го штандот со перничена зафат за пена и опрема за вежбање домашна база дома
  • Неодамнешно

DHDM Pushup шипки рачки поставени, притиснете го штандот со перничена зафат за пена и опрема за вежбање

DEN 699.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

LSEVA анти-лизгачка гумена база , безбедно и не-токсикто избегнуваат спортско оштетување , Употреба на гума Ева, високо триење, со еластичен ефект на амортизација , така што ќе бидете безбедни и соодветни Високиот куршум Ева преку меур од памук , вентилација и потта против лизгање, мека и удобна не ја повредува раката!. TPR санитарна материјална цевка wallид , TPR материјал, голема густина, оптоварување до 300 килограми, оставете да бидете сигурни дека фитнесот!. Вештачка екстракција на гума, без штетни материи, можете да бидете сигурни дека употребата на безбеден фитнес!. Совршена алатка за вежбање базирана на подот за зајакнување, тонирање и градење на мускулите во рамената, рацете, грбот и абдомина. LSEVA анти-лизгачка гумена база , безбедно и не-токсикто избегнуваат спортско оштетување , Употреба на гума Ева, високо триење, со еластичен ефект на амортизација , така што ќе бидете безбедни и соодветни. Високиот куршум Ева преку меур од памук , вентилација и потта против лизгање, мека и удобна не ја повредува раката!. TPR санитарна материјална цевка wallид , TPR материјал, голема густина, оптоварување до 300 килограми, оставете да бидете сигурни дека фитнесот!. Вештачка екстракција на гума, без штетни материи, можете да бидете сигурни дека употребата на безбеден фитнес!. Совршена алатка за вежбање базирана на подот за зајакнување, тонирање и градење на мускулите во рамената, рацете, грбот и абдомина. Совршената држач за притискање може да ги врежа рацете, рамената, градите, јадрото и грбот поефикасно. Научната форма му овозможува на корисникот да ги направи вистинските склекови и лесно да влезе во зглобот, дозволувајќи ви да се туркате понатаму без да ги нагласувате зглобовите . Може да се користат насекаде, заградите за склекови се погодни за домашни спортски сали, лични тренери и ентузијасти за фитнес, и мажите и жените се многу добри. Име : Подигање на држачи Производи : Пусини Барколор : Црна Редфоам Памук : Ева пена памукматеријал : Спецификација на Guber Product EVA : 25*11*10.

25*11*10.5CM:
Load bearing:
300KG
Usage:
Fitness/chest/Exercise the pectoral muscles, etc.
Applicable crowd:
fitness men and women
Please allow for slight size differences due to manual measurement differences. :