Комплет за сликање на платно од платно претходно нацртано платно за сликање за комплети за забави за забава за возрасни, боја и резерви за забава со голтка 8x10 платн?
  • Неодамнешно

Комплет за сликање на платно од платно претходно нацртано платно за сликање за комплети за забави за забава за возрасни,

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пред-скарани платно 8x10 Специјално третираното платно е полесно да се обои, а дрвената рамка е суво третирана за стабилност и цврстина. Уживајте во сликањето-сетот за уметност во боја вклучува палета Овозможете да истражувате различни нијанси и обрасци на шемата на бои и да се забавувате со создавање! Висококвалитетна 8-боја неонска акрилна боја, добро боење. Четки-3 Различни големини на четки, модели или детали со голема површина можат лесно да се постапуваат. Среќно време-овој сет на бои може да се користи за сликарство за забава, материјали за забава и боја, роденденска забава, уметност класа, летен камп, деца активности, забава во затворен двор, забава за виртуелно зумирање. Пакет : 8x10 претходно нацртано истегно платно, 8 акрилни бои, 3 четка за боја, палета, примерок од слика.