Подлога за мелење на мелење со трапезоидна дијамантска дијамант, подлога за мелење на дискови за мелење на бетон, за мелница за мелница 30
  • Неодамнешно

Подлога за мелење на мелење со трапезоидна дијамантска дијамант, подлога за мелење на дискови за мелење на бетон,

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ 【Материјал со висок квалитет】 високо квалитетен дијамантски материјал, мазна површина ✅ 【Метал грб】 Металниот грб работи одлично на магнетни плочи. ✅ 【Трајно】 Одлична занаетчија, острици, абење, силни и издржливи. ✅ 【Добри перформанси】 Високи перформанси на мелење, низок шум. Application 【Апликација】 Одговара за сите машини за мелење на бетони. ✅ 【Материјал со висок квалитет】 високо квалитетен дијамантски материјал, мазна површина. ✅ 【Метал грб】 Металниот грб работи одлично на магнетни плочи. ✅ 【Трајно】 Одлична занаетчија, острици, абење, силни и издржливи. ✅ 【Добри перформанси】 Високи перформанси на мелење, низок шум. Application 【Апликација】 Одговара за сите машини за мелење на бетони. Опис : Подлогата за мелење со дијаманти е алатка за мелење за неметални материјали како што се камен и порцелански материјали, кои имаат високи перформанси за мелење, едноставно производство, ниска цена, висок квалитет на мелење и може да се примени за обработка на мелење во големи размери. Карактеристики : 1. висококвалитетен дијамантски материјал, мазна површина. Металниот бек работи одлично на магнетни плочи. Врвна занаетчија, остра, оган, силна и издржлива. Високи перформанси на мелење, низок шум. Одговара за сите машини за мелење бетон. Спецификации : Грит : 30 Модел : 3 дупки 2 Директна големина на забите (L x W) : Прибл.89 x 2,17in Техника за производство : Синтерна тежина : приближно. 199 G пакет вклучува : 1 x Трапезоиден дијамант за мелење на подлогата Белешка : Забележете дека новиот тип и стариот вид на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.