Краток ракав за маичка за маички за машка машка мачка со кратки ракави
  • Неодамнешно

Краток ракав за маичка за маички за машка машка мачка со кратки ракави

DEN 575.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

85% полиестер, 15% памук Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Иконата за кратки ракави RVCA ја карактеризира технологијата за да ве одржи ладно и суво, без оглед на тренингот. Направено од поли памучна ткаенина третирана во Drire Lease, оваа маица за влага, маица за брзо сушење има прилагодено брендирање на колекција VA Sport, деколте на екипажот, кратки ракави и прикажани во вратот. Drirelease полиестерски памучен дрес. Влажност за влага за брза удобност за сушење. Редовно вклопување / деколте на екипажот. 85% полиестер, 15% памук. За RVCA, станува збор за денес, утре и живот како голема слика. Станува збор за инспирирање на нашата генерација, обезбедување на нешто супстанција и култура и пред сè што го прави тоа со интегритет и како обединето семејство, блиска плетена заедница.