хексадецимална орев, завртки и ореви, метрички орев, долга хексадецимална орев 2-10pcs/лот залепена тркалезна спојка орев M4 m5 m6 m10 m12 m16 не'рѓосувачки челик долга продол?
  • Неодамнешно

хексадецимална орев, завртки и ореви, метрички орев, долга хексадецимална орев 2-10pcs/лот залепена тркалезна

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Снабдувања на DIY : Метал Исклучителна обработка-Овие долги ореви се изработени од висококвалитетен јаглероден челик, галванизиран, со поголема јачина и помалку 'рѓа. Тип : Хексагон ореви. IS_ Прилагодено : Да. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Снабдувања на DIY : Метал. Исклучителна обработка-Овие долги ореви се изработени од висококвалитетен јаглероден челик, галванизиран, со поголема јачина и помалку 'рѓа. Тип : Хексагон ореви. IS_ Прилагодено : Да. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Апликација : Силни и се одлични и за внатрешна и за надворешна употреба.m4x8 (l) b = 8mmm4x10 (l) b = 10mmm5x10 (l) b = 10mmm5x15 (l) b = 10mmm6x10 (l) b = 10mmm6x15 (l) b = 10mmm6x20 (L) B = 10mmm8x20/25/30 B = 14mmm10x20/25/30/40 B = 16mmcustom големина, PLS контактирајте ги USWIDE апликации : овие ореви со долги шипки може да се користат за дома и канцеларија, комуникациска опрема, собрание на бродот и друга индустрија за машини.