DHDM трајни закачалки облека закачалки за гардероба панталони здолништа за лизгање клипови клипови мултифункционални лавици за метална облека
  • Неодамнешно

DHDM трајни закачалки облека закачалки за гардероба панталони здолништа за лизгање клипови клипови мултифункционални

DEN 1254.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Внимателно рачно изработени со метален материјал. Сигурен зафат што не се лизга. Закачалките за заштеда на простор се совршени за висечки здолништа, панталони, итн. Трајни, силни и практични. Клипот може да се прилагоди слободно, погоден за разни големини на облека. Карактеристика1. Внимателно рачно изработени со метален материјал. Сигурен зафат што не се лизга. Закачалките за заштеда на простор се совршени за висечки здолништа, панталони, итн . Издржлив, силен и практичен. Клипот може да се прилагоди слободно, погоден за различни големини на облека. СпецификацијаМатеријал : Метализира : 42cmcolor : Gold Package Вклучен : Панталони решетки*5 (исклучува други демо-додатоци на слики.) Белешки : Ве молиме дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. На различни компјутерски екрани и приказ, вистинските бои може да се разликуваат малку од сликите. Ви благодариме за вашето разбирање! Ве молиме, оставете разлики во малата големина заради рачните разлики во мерењето.