yookee домашни кеси за купување за мал бизнис 100 парчиња пластични кеси со рачки
  • Неодамнешно

yookee домашни кеси за купување за мал бизнис 100 парчиња пластични кеси со рачки

DEN 463.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Пакет] вклучува розова торба за шопинг од 50 парчиња + 50 парчиња виолетова торби за купување Пластични кеси измерат 13,8 "x 3,8" x 9,8 ". Полиетилен на густина (LDPE), густ, здрав и издржлив и може да се искористи. [Лесно за носење] Нашите торби за купување се опремени со широки рачки за лесно носење. Можете исто така да ги чувате вашите работи или ручек во овие торби за да се осигурате дека остануваат безбедни и Суво. [Мулти употреба] Можете да ги користите овие пластични кеси како торби за малопродажба, бутик торби, торби за намирници, торби за добра, торби за забави, торби за подароци, извршување торби или торби за настани за да држите подароци или партиски материјали за Божиќ, роденден, роденден , забави, и тие се исто така убави за купување и патување. [Што ќе добиете] розова торба за шопинг од 50 п. : 9,8 "x 13,8" (25x35cm). Големите кеси за купување користат дизајн на широки рачки. Пластичните торби за стоки се изработени од полиетилен со мала густина (LDPE), густ, цврсто и трајно. Погодно е за предмети со средна големина, идеални како торби за малопродажба, бутик торби, торби за намирници, торби за подароци, забавни кеси и така натаму.