Естетско снабдување CO 10PCS за еднократна употреба опремени чаршафи за маса за масажа, капаци за спа-кревет за естетичар, уметник за тетоважи, восочување, кревет за ка
  • Неодамнешно

Естетско снабдување CO 10PCS за еднократна употреба опремени чаршафи за маса за масажа, капаци за спа-кревет

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

10 пакувања црни опремени плочи за креветчиња за масажа, лице, восочување, уметник за тетоважи и салон за убавина Универзална големина одговара на повеќето преносни и стационарни табели : 80 инчи x 22,5 инчи. Лесен за употреба и се ослободи од непотребните алишта. Водоотпорен и висок квалитет. Безбедно и санитарно и препорачано од здравствени работници. 10 компјутери во пакет. 10 пакувања црни опремени плочи за креветчиња за масажа, лице, восочување, уметник за тетоважи и салон за убавина. Универзална големина одговара на повеќето преносни и стационарни табели : 80 инчи x 22,5 инчи. Лесен за употреба и се ослободи од непотребните алишта. Водоотпорен и висок квалитет. Безбедно и санитарно и препорачано од здравствени работници. 10 компјутери во пакет. Надградете ги вашите услуги и естетска соба со овие висококвалитетни црни опремени плочи за кревет.