Фламинго трева мобилен телефон стои за биро за преклопување на висината на држачот на телефонот прилагодлив цврст штанд со црн стил
  • Неодамнешно

Фламинго трева мобилен телефон стои за биро за преклопување на висината на држачот на телефонот прилагодлив цврст

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❀ држачот на десктоп телефон е изработен од висококвалитетни материјали и издржлив ❀ Овој телефонски штанд за прилагодување на работната површина може да се прилагоди во висина според вашите различни потреби за гледање, обезбедувајќи ви удобен агол на гледање. ❀ Нашиот штанд за мобилни телефони може да се преклопи во мини тело, кое е лесно да се носи, зазема малку простор и е погодно да се носи во која било сцена. ❀ држачот на телефонот е совршен за гледање видеа, читање, снимање на видео, прелистување на Интернет, играње игри или разговор лице в лице. ❀ Држачот на десктоп Телефон е совршен придружник за патувања, со него, вашиот живот ќе биде полесен и преносен. ❀ држачот на десктоп телефон е изработен од висококвалитетни материјали и издржлив. ❀ Овој телефонски штанд за прилагодување на работната површина може да се прилагоди во висина според вашите различни потреби за гледање, обезбедувајќи ви удобен агол на гледање. ❀ Нашиот штанд за мобилни телефони може да се преклопи во мини тело, кое е лесно да се носи, зазема малку простор и е погодно да се носи во која било сцена. ❀ држачот на телефонот е совршен за гледање видеа, читање, снимање на видео, прелистување на Интернет, играње игри или разговор лице в лице. ❀ Држачот на десктоп Телефон е совршен придружник за патувања, со него, вашиот живот ќе биде полесен и преносен.