Знак за калај со ретро метален алуминиум, дозволете ми да го проверам мојот GiveAshitometer nope Ништо гроздобер wallиден постер метал плакета црна мачка постер, lубител на мач
  • Неодамнешно

Знак за калај со ретро метален алуминиум, дозволете ми да го проверам мојот GiveAshitometer nope Ништо

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 : Материјал : Изработено од висококвалитетен знак за калај метал Тие се отпорни на избледени и неверојатно лесни. 2 : Големина : (14x20cm) 5,5x8 инчи, (20x30cm) 8x12 инчи, (30x40cm) 12x16 инчи, (30x46cm) 12x18 инчи. 3 : Лесно да се обеси уметност : Овој лесен метален знак доаѓа со четири претходно дупчат дупки за претходно дупчат 4 дупки во секој агол за виси. Валаните странични рабови за безбедност. 4 : Овие ретро /гроздобер постер лимени знаци за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, вечера, канцеларија, бар, кафе, ресторан, училница, соба за гости, канцеларија, бања. 5 : Служба за квалитет и гаранција : Ние нудиме висококвалитетни повратни и 100% гарантни услуги. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе одговорите што е можно поскоро. 1 : Материјал : Изработено од висококвалитетен знак за калај метал. Тие се отпорни на избледени и неверојатно лесни. 2 : Големина : (14x20cm) 5,5x8 инчи, (20x30cm) 8x12 инчи, (30x40cm) 12x16 инчи, (30x46cm) 12x18 инчи. 3 : Лесно да се обеси уметност : Овој лесен метален знак доаѓа со четири претходно дупчат дупки за претходно дупчат 4 дупки во секој агол за виси. Валаните странични рабови за безбедност. 4 : Овие ретро /гроздобер постер лимени знаци за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, вечера, канцеларија, бар, кафе, ресторан, училница, соба за гости, канцеларија, бања. 5 : Служба за квалитет и гаранција : Ние нудиме висококвалитетни повратни и 100% гарантни услуги. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе одговорите што е можно поскоро. Нашиот знак за метални калај има вертикално или хоризонтално со 3 големина, можете да го изберете стилот и соодветната големина што ви е потребна. Еве ги информациите за детаиол за нашиот знак и услуга.1 : Материјал : Изработено од висококвалитетен знак за лимен метал. Тие ' Re fade отпорен и неверојатно лесен.