Zukeessj Опрема за вежбање јога фитнес отпор бенд TPE 8 Word Chest Expander Rop Muscle Training Sports Took Banks Elastic Bands Fitness опрема
  • Неодамнешно

Zukeessj Опрема за вежбање јога фитнес отпор бенд TPE 8 Word Chest Expander Rop Muscle Training Sports Took Banks Elastic

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Со лесен дизајн што го прави транспортот на вашата преносна домашна салата ветре, опрема за вежбање на горниот дел од телото значи дека никогаш не треба да прескокнете тренинг *Надградени ленти за отпорност на Слика-8 кои се полесни и поразновидни. *Дел на дланката носи силиконски честички, кои можат да се масираат за време на тренингот за да се промовира циркулацијата на крвта. * Ергономски дизајниран да одговара на раката и телото. *Ефективно тренинг, користете го опсегот на отпор за да ги работите рацете, грбот, рамената, нозете и задникот на едно одење. - Со лесен дизајн што го прави транспортот на вашата преносна домашна салата ветре, опрема за вежбање на горниот дел од телото значи дека никогаш не треба да прескокнете тренинг. *Надградени ленти за отпорност на Слика-8 кои се полесни и поразновидни. *Дел на дланката носи силиконски честички, кои можат да се масираат за време на тренингот за да се промовира циркулацијата на крвта. * Ергономски дизајниран да одговара на раката и телото. *Ефективно тренинг, користете го опсегот на отпор за да ги работите рацете, грбот, рамената, нозете и задникот на едно одење. СпецификацијаМатеријал : Tpeweight : 130gproduct Големина : 46.5cmcolor : розова, виолетова, сина, зелена.