Персонализирана декорација на новогодишна елка во хоризонтот.
  • Неодамнешно

Персонализирана декорација на новогодишна елка во хоризонтот.

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од метал Идеален избор за фаќање прекрасни семејни спомени. 3 "во дијаметар. Со сребрена висечка нишка. Висат од елката, од прозорецот или од таванот и вратите. Направен од метал. Идеален избор за фаќање прекрасни семејни спомени. 3" во дијаметар. Со сребрена висина нишка. Закачете од елката, од прозорецот или од таванот и вратите. Материјал : Алуминиумот вклучува сребрена нишка за висина снегулка во облик на секој украс е убаво претставен.