Јас/омагичен двоен совет - T - I012U04LBD
  • Неодамнешно

Јас/омагичен двоен совет - T - I012U04LBD

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повеќе за парите со овој квалитетен производ Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда. Одличен производ. 100% задоволство. Повеќе за парите со овој квалитетен производ. Нуди врвен квалитет при извонредна заштеда. Одличен производ. 100% задоволство. I/omagic двоен совет - t - i012u04lbd Опис 3.2ft двојна молња i Pad Air 2; i Pad mini; i Pad mini 2; 3; i Pad со ретина дисплеј (4 -та генерација); i Phone 5, 5c, 5s, 6, 6 плус; i Pod nano (7 G); i Pod touch (5 G) Овој удобен кабел со двојни врски работи и со уреди за Micro USB и со уреди за молња на Apple. Совршено за секој што нормално треба да менува полначи за различни уреди или сака да го наплати својот i Phone и нивната банкарска банка!.