10 парчиња SN74LS192N HD74LS192P 74LS192 DIP-16
  • Неодамнешно

10 парчиња SN74LS192N HD74LS192P 74LS192 DIP-16

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги продаваме сите се гарантирани со квалитет! Квалитетот на нашите производи ќе биде строго контролиран. Квалитетот на професионалниот производ го прави секој клиент да се грижи бесплатно. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент квалитетни производи и професионални услуги. Имаме професионален тим за КК. За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори. Придружувајте ги вашите производи. Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги продаваме сите се гарантирани со квалитет!. Квалитетот на нашите производи ќе биде строго контролиран. Квалитетот на професионалниот производ го прави секој клиент да се грижи бесплатно. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент квалитетни производи и професионални услуги. Имаме професионален тим за КК. За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори. Придружувајте ги вашите производи. Shenzhen Yuzhiyuanxin Electronics Co. е компанија ангажирана во продажба на разни електронски компоненти и сродни услуги. Компанијата има професионален тим. Главните вработени во 'рбетот се ангажирани во оваа индустрија многу години и собраа богато и професионално искуство. Во моментов, компанијата главно е ангажирана во разни активни компоненти (интегрирано коло, диода, триод, итн.) И пасивни компоненти (капацитивност, отпорност, индуктивност, итн. Електронските компоненти имаат широк спектар на апликации. Врз основа на начелото на интегритетот, компанијата создава услови за задоволување Заеднички развој!.