Држач за далечински управувач Meicke, алпски доломити планини планински пејзаж ноќен телевизор ТВ далечински кади организатор, канцелариски материјали за додатоци О
  • Неодамнешно

Држач за далечински управувач Meicke, алпски доломити планини планински пејзаж ноќен телевизор ТВ далечински кади организатор,

DEN 608.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал со висок квалитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач на работната површина е изработена од висококвалитетен PU материјал, кој има карактеристики како што се водоотпорни, отпорни на нечистотија, отпорни на гребење и трајни Шест прегради : држач за далечински управувачи со голем капацитет, Големина на производот : 9,8 "(L) x 4,5" (W) x 4.1 "(H); Оваа кутија за складирање има шест прегради, обезбедувајќи флексибилни и разновидни опции за складирање за категоризирање на различни типови на далечински управувачи и други мали електронски уреди. Покрај тоа, можете да чувате и други мали предмети, како што се копчињата и мобилните телефони заедно за да ја направите вашата работна површина повеќе уредна и организирана. Едноставен дизајн : Оваа кутија за складирање усвојува едноставен дизајн на чекор, кој е убав и елегантен и исто така може да ја украси вашата соба. Неговата големина е умерена и не зазема премногу десктоп простор, што го прави идеален за сместување во спални соби, дневни простории, простории за студии, канцеларии и други места. Мулти-намена употреба : Оваа кутија за складирање е многу Практичен и може да се користи на различни места, како што се домови, канцеларии и училишта. Може да го поставите на работна површина, ТВ ормани, клупи, итн., И да чувате далечински управувачи и други мали електронски уреди во секое време, каде било, што го прави многу удобен. Препорачано како подарок : Оваа кутија за складирање може да се даде и како подарок за пријатели, роднини и членови на семејството и може да се прилагоди уникатна кутија за далечински управувач. Неговата практичност и убавина се и извонредни, што го прави многу практична опција за подароци. Висок квалитет, многу убава.