Секач за мелење на површината 1 парчиња CNC CNC CHAMFER MILL MILL MILL CARBIDE обложена мелница за мелница за челик во волфрам
  • Неодамнешно

Секач за мелење на површината 1 парчиња CNC CNC CHAMFER MILL MILL MILL CARBIDE обложена мелница за мелница за челик

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од иверица, акрилик, итн Избегнувајте сечење метални и не-дрвени материјали. Материјал : тврда легура ;. Големина на производот : (приближно). Дијаметар на Шанк : 6,35мм. Опсег на примена : Се користи за обработка на дрво, иверица за обработка на дрво. Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од иверица, акрилик, итн. Избегнувајте сечење метални и не-дрвени материјали. Материјал : тврда легура ;. Големина на производот : (приближно). Дијаметар на Шанк : 6,35мм. Опсег на примена : Се користи за обработка на дрво, иверица за обработка на дрво. За ЦПУ и други автоматски рутери, како и преносни рутери за рачни и десктоп инсталации. Како што се машината за гравирање на дрво, машина за кастрење.35мм Шанк Милс рутер парчиња тркалезни ножеви машини за сечење дрва за сечење на работ и склопување на параметрите на Милспроизвод : 1. Материјал : тврда легура; 2. Големина на производот : (приближно) Дијаметар на Шанк : 6,35мм3. Опсег на примена : Се користи за обработка на дрво, список со ивење од иверица : 1 x нож за обработка на дрво.