GSDNV 5/10/20PCS Облека за облека Флексибилни лавици Пластична облека Еклираат деца закачалки Деца палта Организатор
  • Неодамнешно

GSDNV 5/10/20PCS Облека за облека Флексибилни лавици Пластична облека Еклираат деца закачалки Деца палта Организатор

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Закачалка која расте со вашето дете, така што нема потреба од закачалки со повеќе димензии Ги одговара на сите големини од раѓање до 10 години. Двата краја на закачалката се дизајнирани да бидат заоблени, така што облеката нема да остави ознаки кога ќе се исушат и ќе ја заштитат формата на облеката. Овој вид закачалка за бебиња има куки. Можете да го користите за други цели по потреба, што е погодно и едноставно и заштедува простор. Направено од ПП материјал, силен и издржлив, мек и не е лесен за деформирање, многу погоден за сушење облека за бебиња. Нема груби и остри рабови, и удобно е да се држат. Закачалка која расте со вашето дете, така што нема потреба од закачалки со повеќе димензии. Ги вклопува сите големини од раѓање до 10 години. Двата краја на закачалката се дизајнирани да бидат заоблени, така што облеката нема да остави ознаки кога се суви и да ја заштити формата на облеката. Овој вид на закачалка за бебиња има закачалка за бебиња има закачалка за бебиња има закачалка за бебиња има закачалка за бебиња има закачалка за бебиња Куки. Можете да го користите за други цели по потреба, што е погодно и едноставно, и заштедува простор. Изработено на PP материјал, силен и издржлив, мек и не е лесен за деформирање, многу погоден за сушење облека за бебиња. Нема груби и остри рабови , и удобно е да се одржи. Спецификации : Материјал : Пластична пакет Вклучена : 1 x Облека за палто Доколку имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Има мали Разликата помеѓу сликата и вистинската ставка предизвикана од леснотија, се надевам дека можете да ја разберете.