GSNMA 6 инчи 2мм кабел за приврзок за приврзок 100 пакувања со шипки од не'рѓосувачки челик Кабел кабел со тешки багажници со јамки за чување ознаки за спорт и патување
  • Неодамнешно

GSNMA 6 инчи 2мм кабел за приврзок за приврзок 100 пакувања со шипки од не'рѓосувачки челик Кабел

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кабел за поврзување : Должина од 6 инчи, кабел за клучеви од 2мм жица е тактилен и цврст Може да поврзете два или повеќе кабел за приврзок за приврзок од жица од не'рѓосувачки челик за поголеми јамки. Материјал : Кабелот за приврзок со приврзок од 6 инчи е изработен од силни и флексибилни жици од не'рѓосувачки челик со конектор. Заколна за прицврстување на жицата со не'рѓосувачки челик е со висококвалитетна пластична обложена, многу издржлива, нема да се олупи. Сигурен кабел : Кабелот за прицврстувачи на жицата има доволна должина доволно за вас да залепите повеќе работи.Кај јамка за прстен црна е лесна, но строго плетенка за секојдневна употреба. Погодно е да се носи насекаде и одлично за одржување на вашите работи организирани. Лесен за употреба : Користете конектор за да ги поправите и заклучите 2 -те краеви на клучот за жица од не'рѓосувачки челик. Лесно за додавање или отстранување на кабелот за приврзок со приврзок со жица црна боја или надвор од јамката со завртка или олабавување на конекторот. Разновидна употреба : Клучни прстенести јамки Низата е совршена за обесени ознаки за багаж, клучеви, чувари на ознаки за лична карта, држачи за клучеви, клешти, клуч за автомобили или други предмети со дупки. Кабел за поврзување : Должина од 6 инчи, кабел за клучеви од 2мм жица е тактилен и цврст. Може да поврзете два или повеќе кабел за приврзок за приврзок од жица од не'рѓосувачки челик за поголеми јамки. Материјал : Кабелот за приврзок со приврзок од 6 инчи е изработен од силни и флексибилни жици од не'рѓосувачки челик со конектор. Заколна за прицврстување на жицата со не'рѓосувачки челик е со висококвалитетна пластична обложена, многу издржлива, нема да се олупи. Сигурен кабел : Кабелот за прицврстувачи на жицата има доволна должина доволно за вас да залепите повеќе работи.Кај јамка за прстен црна е лесна, но строго плетенка за секојдневна употреба. Погодно е да се носи насекаде и одлично за одржување на вашите работи организирани.

Colour:
black