Голем дијамантски сликарски лав лав по комплети со број, DIY 5D дијамантски точки со целосен квадратен вежба крст -бод кристал rhinestone aldult дете везови мозаик уметност з?
  • Неодамнешно

Голем дијамантски сликарски лав лав по комплети со број, DIY 5D дијамантски точки со целосен квадратен вежба крст

DEN 2671.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достигнување, да научите да го намалите стресот, емоционалното прилагодување, да ја зајакнете самодовербата и упорноста култивирање на трпеливоста, соодветните се деца и почетници на Алдултс 【Дијамантски сликарски комплети】 : Комплетите за сликање со дијаманти содржат обоени дијаманти, платно, дијамантско пенкало, лепак за дијаманти, послужавник, пинцети, запечатена торба. Ако недостасуваат дијаманти или алатки, ве молиме контактирајте не со е -пошта навреме, ние ќе ја повториме замената. Сликите со дијаманти со голема големина испорачуваат повеќе комплети алатки. 【Висококвалитетна тркалезна/квадратна вежба】 : Вежбата е направена од висококвалитетен материјал за смола. Супер блиц дијамантите изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и брилијантни. На секоја боја на дијаманти ќе им се даде 15% -30% повеќе, за да можете да ја завршите целата слика со доверба. 【HD квалитетно платно】 : висококвалитетно печатење на платно со висока дефиниција, јасни симболи, дури и текстура, издржлива, водоотпорна, не е лесна за склоп. Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. 【Мода уникатен дизајн и декорација】 : Персонализираните слики со светли бои се користат за украсување на вашата дневна соба, спална соба, влез на коридорот, канцеларија, итн. Направете ја вашата соба поуникатна и поубава. Се разбира, сликарството со дијаманти е исто така совршен подарок за DIY за семејство, пријатели, стари лица и деца. 【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достигнување, да научите да го намалите стресот, емоционалното прилагодување, да ја зајакнете самодовербата и упорноста култивирање на трпеливоста, соодветните се деца и почетници на Алдултс. 【Дијамантски сликарски комплети】 : Комплетите за сликање со дијаманти содржат обоени дијаманти, платно, дијамантско пенкало, лепак за дијаманти, послужавник, пинцети, запечатена торба. Ако недостасуваат дијаманти или алатки, ве молиме контактирајте не со е -пошта навреме, ние ќе ја повториме замената. Сликите со дијаманти со голема големина испорачуваат повеќе комплети алатки. 【Висококвалитетна тркалезна/квадратна вежба】 : Вежбата е направена од висококвалитетен материјал за смола. Супер блиц дијамантите изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и брилијантни. На секоја боја на дијаманти ќе им се даде 15% -30% повеќе, за да можете да ја завршите целата слика со доверба. 【HD квалитетно платно】 : висококвалитетно печатење на платно со висока дефиниција, јасни симболи, дури и текстура, издржлива, водоотпорна, не е лесна за склоп.