Објавување на Маоми за Samsung Galaxy Tab A 8.0 Case 2019, објавување на Kickstand Shock-докажан од дефанзивец на оклопниот дефанзивец на тешки
  • Неодамнешно

Објавување на Маоми за Samsung Galaxy Tab A 8.0 Case 2019, објавување на Kickstand Shock-докажан од дефанзивец

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајнирано да го заштити и совршено да одговара само на таблата Samsung Galaxy A 80 инчи 2019 таблета (SM-T290/T295/T297), не е компатибилен со какви било други уреди за модели. Меки гумени материјали за да ја заштитите вашата таблета повредена од гребнатини. Лесно е да се конвертира дизајнот на Kick Stand = Екстремно удобен и одличен за видео и Face Time. Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа без да се отстрани случајот. Супер здрав и лесен за носење = апсолутно пријателски за децата. Дизајнирано да го заштити и совршено да одговара само на таблата Samsung Galaxy A 8.0 инчи 2019 таблета (SM-T290/T295/T297), не е компатибилен со какви било други уреди за модели. Меки гумени материјали за да ја заштитите вашата таблета повредена од гребнатини. Лесно е да се конвертира дизајнот на Kick Stand = Екстремно удобен и одличен за видео и Face Time. Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа без да се отстрани случајот. Супер здрав и лесен за носење = апсолутно пријателски за децата.