Кутии во форма на срце Jојофуни за цвеќиња празни вреќи со букет со рачка корпа за преклопување за матура за матура за забава
  • Неодамнешно

Кутии во форма на срце Jојофуни за цвеќиња празни вреќи со букет со рачка корпа за преклопување за матура

DEN 447.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Чанти за цвеќарницата во форма на срце - Погодно е за роденден, свадба и други фестивали на цвеќиња и пакување за подароци Торби за завиткување на букет - Исклучителна loveубов со пакување во форма на срце, правејќи уникатен цветен букет. Торба за пакување на цвеќарницата - може да се спакува рози, гипсофила, мали хризантеми, каранфили и други цвеќиња што ви се допаѓаат. Торби за пакување на букет - фино изработка и сигурен материјал обезбедуваат практичност и издржливост за период. Кутии за цвеќиња од цвеќиња - со дарежлив, елегантен и модерен изглед, романтична атмосфера на пакувањето на вашите цвеќиња. Опис Оваа цветна кутија е изработена од врвен материјал, таа е издржлива и преносна. Погодно за пакување на цвеќиња, голема помош за испраќање подароци за време на фестивалите. Можете да го користите за да спакувате некои свежи цвеќиња во оваа кутија, а потоа да им дадете изненадување на вашите пријатели или семејства. Може да биде да се спакуваат рози, гипсофила, мали хризантеми, каранфили и други цвеќиња што ви се допаѓаат.-Очигледно за роденден, свадба и други фестивали на цвеќиња и пакување на подароци.-со дарежлив, елегантен и модерен изглед, романтична атмосфера на пакувањето на вашите цвеќиња. -Истакнат loveубовен дизајн на пакување во форма на срце, правење уникатен цветен букет.-фино изработка и сигурен материјал обезбедуваат практичност и издржливост за период.Пакажот вклучително и 1 x цветна кутија.