Фавомото 30 парчиња за украси Декоративни дом итн.
  • Неодамнешно

Фавомото 30 парчиња за украси Декоративни дом итн.

DEN 219.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

DIY цвеќиња : Со нашето чувство пониско, можете да изберете точно како да ги поставите на таблата за да го покажете вашиот сопствен стил Цветна лепенка : Со нашето чувство пониско, можете да изберете точно како да ги поставите на таблата за да го покажете вашиот стил. Фелт цветна уметност : Направено од врвен материјал за и долгогодишна употреба. Цвеќиња за домашни украси : Спецификации : Постојат 6 различни бои на цвеќиња, 5 од секоја боја, доволно за да ги задоволат вашите дневни потреби за живот. Можете да измешате и да одговарате на украсите како што сакате да ја направите таблата за пораки посоодветна. Занаетчиски почувствувани цвеќиња : Додатоците за почувствувани букви се совршен начин за украсување на вашата табла за букви и забавна и поголема боја. DIY цвеќиња : Со нашето чувство пониско, можете да изберете точно како да ги поставите на таблата за да го покажете вашиот сопствен стил. Цветна лепенка : Со нашето чувство пониско, можете да изберете точно како да ги поставите на таблата за да го покажете вашиот стил. Фелт цветна уметност : Направено од врвен материјал за и долгогодишна употреба. Цвеќиња за домашни украси : Спецификации : Постојат 6 различни бои на цвеќиња, 5 од секоја боја, доволно за да ги задоволат вашите дневни потреби за живот. Можете да измешате и да одговарате на украсите како што сакате да ја направите таблата за пораки посоодветна. Занаетчиски почувствувани цвеќиња : Додатоците за почувствувани букви се совршен начин за украсување на вашата табла за букви и забавна и поголема боја. Список на пакети 30 x Фелт цвеќиња Карактеристики -Големина : 5.59in Felt цвеќиња DIY. - Овие реални почувствувани цвет е одличен начин да се прикаже порака со побогата боја и подобро занаетчиски занаетчиски материјали. -Којност : Случајна белешка во боја, почувствуван цвет -материјал : Почувствувајте додатоци за табла -украсете табли за пораки или употреба за други занаетчиски настани, погодни за роденден, свадба, тушеви за бебиња и сите видови на забави што се чувствуваат занаетчиски цвеќиња.