Syksol Guangming - Кожа заварување на ракавици за заварување отпорни на топлина/пресечен превенција/анти -притисок, BBQ/кампување/готвење нараквици со долг ракав, држач за д?
  • Неодамнешно

Syksol Guangming - Кожа заварување на ракавици за заварување отпорни на топлина/пресечен превенција/анти -притисок,

DEN 1546.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја како етикетирана Флексибилен дизајн исечен доказ, функција против стискање. Тоа значи држење на предмети и лесно да работи. Издржливост на премиум материјали, кожа назад до манжетната. За разлика од другите тврди нараквици за заварување, овие нараквици се помеки. Топли и пламен отпорни за сите видови на заварување. Потрајни заклучени зашиени за дополнителна јачина. Памучна лагер отпорна на топлина и манжетна за платно за изолација на топлина, апсорбирајте пот и додадена удобност. Функција Тие не се само за заварување, туку и корисни за многу други задачи за работа и дома. Идеја за заварување нараквици, ракавици за работа, нараквици за безбедност, нараквици отпорни на топлина, ракавици за градинарство, нараквици за кампување, отпорни нараквици, нараквици на камин. Добредојдовте во нашата продавница, имаме широк спектар на производи за да изберете од .Покажување нараквици, кожни нараквици за скара, нараквици од шпорет на дрво, екстремни кожени нараквици отпорни на топлина, сплит кожа сите шивани со зашивање со исечен доказ, функција против стискање, дополнителна Долгите нараквици ја штитат раката, како и вашите подлактици од голема опасност од топлина! Спецификациите : Материјал : кожа и памук. Тие исто така можат да се користат за печки од дрво и камини. Идеални за кожни нараквици за скара и камин, дури и за да се отстрани топла храна директно од скара. Гловерот изработен од 100% кожа со дополнителна долга памучна облога за мажи и жени идеални за сечење на заварување, ракување со животни /Градинарство, работа во дворот, мечување, уредување, граѓа, градежништво, магацин, ранч, земјоделство, машини и така натаму. Пакувања вклучуваат : 1 пар на ракавици за заварување. Може да има разлика од 0,5 1 инч како резултат на рачното мерење. (1 инч = 2,54 см) 2. Бојата на вистинските артикли може да се разликува малку од сликите во списокот заради различниот компјутерски екран, благодарам за разбирањето.