#881EU7 Ноќта на вештерките 10 LED LED осветлување реквизити за вештерки за вештерки DIY кутии за батерии
  • Неодамнешно

881EU7 Ноќта на вештерките 10 LED LED осветлување реквизити за вештерки за вештерки DIY кутии за батерии

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пластика Затворање на привремено. Вградена LED ламба, совршена декорација на празници. Светлата се убаво украсени со обоени светли. Транспарентни кабли. Може да се обеси на прозорци, врати и други украси за дома. И уникатен дизајн. Спецификација : Материјал : Пластична категорија : 59 GPCakage. Големина : 8x8x10cm Number of Flanters : 10 Led Power Supply : 2aa Batteriestotal. Должина : Вклучен пакет 200 см : 1 xlight жица (батерии не се вклучени). Затворање на привремено. Вградена LED ламба, совршена декорација на празници. Светлата се убаво украсени со обоени светли. Транспарентни кабли. Може да се обеси на прозорци, врати и други украси за дома. И уникатен дизајн. Спецификација : Материјал : Пластична категорија : 59 GPCakage. Големина : 8x8x10cm Number of Flanters : 10 Led Power Supply : 2aa Batteriestotal. Должина : Вклучен пакет 200 см : 1 xlight жица (батерии не се вклучени). #881 EU7 Ноќта на вештерките 10 LED осветлување реквизити за вештерки за вештерки DIY BATTY BOX LITHING.

Material:
Plasticweight