Vimgo 5G WiFi Projector, 9700Lux Mational 1080p Projector, 220 ”Видео -проектор за прикажување, преносен проектор на отворено за ТВ стап, видео игри, HDMI/USB/AV/PS5, Smartphone Smartphone iOS Android Smartphone
  • Неодамнешно

Vimgo 5G WiFi Projector, 9700Lux Mational 1080p Projector, 220 ”Видео -проектор за прикажување, преносен проектор на

DEN 2239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Мајчин 1080p & 9500 Лукс осветленост】 Усвојувајќи ја најновата технологија MSTAR 2021, испорачува 1920*1080p Домородна резолуција и 8000 : 1 Сооднос на повисок контраст, Vimgo Venus X1 LED филмски проектор може да се пофали со извонредна посветла и кристално чиста HD слика, зачудувачко искуство со гледање дури и во денот или употреба на отворено како задниот двор, кампување, гаража 【Не препорачувајте за презентација на PPT. 【Најновата технологија за синхронизација на екранот со 2,4+5 G Wi Fi】 Vimgo 1080p Телефонскиот проектор ја усвојува најновата технологија за синхронизација на екранот Wi Fi, што ви го олеснува поврзувањето на уредот i OS/Android со вашиот Wi Fi проектор веднаш во една секунда, без проблеми со екстра адаптери и Донглс. Особено погоден за таванот суспендиран домашен проектор. 【251 „Широк екран и опкружено звучно искуство】 опремено со вградени звучници, поддржан дисплеј Макс 251- инчи, проекторот за домашно кино Vimgo издава супериорен стерео аудио празник за вас. Проекторот за џеб ужива во зачудувачки живописна слика со неверојатна длабочина и богати детали на Донесете го мега кино во вашиот дом. 【Компатибилен со целата ваша домашна забава】 доаѓа со HDMI/VGA/USB*2/AV порти, малиот проектор може да биде лесно компатибилен со ТВ -кутијата, ТВ -стап, Chromecast, компјутер, лаптоп, таблет , Надворешни звучници, Xbox, DVD плеер, PS5, USB, i Pad, i Phone, Android паметен телефон и сл. Совршен за видеа, ТВ серии, презентации, филмови на отворено, игри и сл. И игра, Венера X1 паметен проектор е роден за да ви донесе уживање во домашна и надворешна забава, шиење, филмови, игри, кампување, задниот двор, забава, јога, студија преку Интернет, итн. Со доверба во нашиот квалитет на производот, ние нудиме 3- годишна гаранција и техничка услуга 7*24 часа. 【Мајчин 1080p & 9500 Лукс осветленост】 Усвојувајќи ја најновата технологија MSTAR 2021, испорачува 1920*1080p Домородна резолуција и 8000 : 1 Сооднос на повисок контраст, Vimgo Venus X1 LED филмски проектор може да се пофали со извонредна посветла и кристално чиста HD слика, зачудувачко искуство со гледање дури и во денот или употреба на отворено како задниот двор, кампување, гаража. 【Не препорачувајте за презентација на PPT. 【Најновата технологија за синхронизација на екранот со 2,4+5 G Wi Fi】 Vimgo 1080p Телефонскиот проектор ја усвојува најновата технологија за синхронизација на екранот Wi Fi, што ви го олеснува поврзувањето на уредот i OS/Android со вашиот Wi Fi проектор веднаш во една секунда, без проблеми со екстра адаптери и Донглс.