10 x со моментална тркалезна глава панел монтирање SPST 2 прекинувач за копче за притискање на пинот -
  • Неодамнешно

10 x со моментална тркалезна глава панел монтирање SPST 2 прекинувач за копче за притискање на пинот -

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Црна Пакетот вклучува : прекинувач за копче за притискање од 10 x само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Белешка : Случајна боја, не прифаќајте ја одредената боја. Забелешка : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Материјал : пластика. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Име на предметот : Прегратка за копче за копче на контакт : SPST Momentary Operation Wontage : Работна Vol TA250 VAC 1.5 A 125 VAC 3 A : 250 VAC 1.5 A 125 VAC 3 ABUTTON Боја : Случајна (црвена, зелена) Дијаметар на жица со склопување : 12 mm / 0,47 инчовер копче Дија. : 2 пинтотална големина : 2,4 x 1,8cm / 0,95 x 0,7inch (l * d) Материјал : пластика, електронски компоненти со тежина : 28 Gpackain Cludes : 10 x Push Cotte Switchonly Вклучен горенаведениот пакет, други производи не се вклучени.Нота : Случајна боја, Дон ' t Прифатете ја наведената боја. Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3cm.item Специфичности : Тековна : 3 Аматеријал : Пластикавич тип : прекинувач на копчето за притискање : CCCORIGIN : Кинацертификација на копното : Ништо.