Голема подлога за глувци за глувци кои не се лизгаат во вода, отпорна на вода, компјутерска игра со глушец, глушец 15,8х35,5 инчи
  • Неодамнешно

Голема подлога за глувци за глувци кои не се лизгаат во вода, отпорна на вода, компјутерска игра со глушец,

DEN 721.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пространа големина- димензија на оваа xxl подлога за глувче е 35,4 ”x15,7” x012 “, обезбедува поголема површина за да одговара на тастатурата и глувчето и другите предмети за биро. Овозможувајќи лесно решение за игра, работа, студија и чиста биро Во исто време. Ултра мазна површина - густо подлога за крпа на врвот на Mouse Pad овозможува оптимална брзина и точна контрола додека играте. Доживејте максимална удобност додека сурфате на Интернет, работите во канцеларија или играте омилени игри. Висока стабилност и издржливост- Одликувајќи се со гумена база против лизгање обезбедува тежок зафат спречува лизгање или движење на подлогата на глувчето. Професионално шиење на работ во комбинација со водоотпорен материјал спречува распрснување од истурени пијалоци и обезбедува подолг животен век. Супер удобно- исклучително удобно за глувчето, елиминира нерамни површини и вклучува корисни корисни Поддршка на зглобот за да спречите грчеви во рацете. Одлична површинска текстура. Вредности на нашите клиенти. Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот душек на глувчето, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време за поврат, вашето среќно искуство за купување е наш приоритет. Боја : Black-Aurora. Поддршка на глувчето PAD XXL компјутерска игра глушец Мат. Подложнини влошки на глувчето го елиминираат слајдот додека го прават искуството за игри поинтензивно! Уморни од трчање во тастатурата? има грб! Нашата подлога за глувче е дизајнирана да направи игра игра и канцеларија да работи многу поудобно. Големите душеци на глувчето им овозможуваат на loversубителите на технологијата да постават и тастатура и глувче на едно место. Извесното непречено 360 степени се врти како никогаш порано! Снимките за главата без обем и снимките од треперење се мазни бидејќи глувчето се лизга слободно. Широка површина дизајнирана за FPB игри како CS и TF2. Следењето е ултра мазно. Издржлив квалитет го проширува животот на нозете на глувчето, удобно го поддржува зглобот и е идеална висина.