Синергија дигитален печатач батерија, компатибилна со печатачот Zebra QLN220, ултра висок капацитет, замена за Zebra AT16004, BTRY-MPP-34MA1-01, P1023901, P1023901-LF батерија батерија
  • Неодамнешно

Синергија дигитален печатач батерија, компатибилна со печатачот Zebra QLN220, ултра висок капацитет,

DEN 935.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Батеријата што се надополнува компатибилна со Zebra AT16004, Btry-MPP-34 MA1-01, P1023901, P1023901-LF Работи за печатачот Zebra QLN220 и многу други модели. Оваа батерија е направена со високо квалитетни јапонски ќелии, таа е дизајнирана да ги исполни или надминува оригиналните перформанси на батеријата. Долготрајна, ултра батерија со капацитет-ограничена 3-годишна гаранција. Синерги дигитална батерија за печатач, компатибилна со печатачот Zebra QLN220, (Li-Ion, 7.4 V, 2200m Ah) Ултра висок капацитет, замена за Зебра АТ16004, Брит-МПП-34МА1-01, P1023901, P1023901-LF Спецификации на батеријата : Батерии за батерии : LICHSTRY : LI -Ионволтаж : 7.4 Vcapacity : 2200mah Compatibational со : Zebra AT16004, Btry-MPP-34 MA1-01, P1023901, P1023901-LF батерии за : Zebra QLN220 печатач и многу други.