31 * 7см кучиња ПЕТ ОВЕКУЛАЦИЈА ДЕТЕКТОР ТЕСТОР ТЕСТОР Планирање на бременост Планирање на свињи одгледувач на свињи за откривање
  • Неодамнешно

31 * 7см кучиња ПЕТ ОВЕКУЛАЦИЈА ДЕТЕКТОР ТЕСТОР ТЕСТОР Планирање на бременост Планирање на свињи одгледувач

DEN 1376.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Точен детектор】 Овој детектор има сонда за откривање висока прецизност, така што вредноста за откривање е многу точна и многу сигурна 【Погоден HD дисплеј】 HD дисплејот јасно ги покажува податоците за овулацијата на вашето куче, овозможувајќи ви да го пронајдете најдоброто време за таа да се одгледува. 【Безбедно за употреба】 Тркалезната и мазна шипка и сондата нема да предизвикаат штета по влегувањето во матката на кучето, што го прави безбедно за употреба на кучињата. 【4,7 инчи на сондата за сонда】 шипката за сондата од 4,7 инчи е погодна за повеќето кучиња. Дури и големите кучиња можат да го користат. 【Заштедете пари】 Со ова детектор за овулација на кучиња, не мора да одите на ветеринар за да го откриете вистинскиот период на парење за вашето куче, заштедувајќи време и пари. 【Точен детектор】 Овој детектор има сонда за откривање висока прецизност, така што вредноста за откривање е многу точна и многу сигурна. 【Погоден HD дисплеј】 HD дисплејот јасно ги покажува податоците за овулацијата на вашето куче, овозможувајќи ви да го пронајдете најдоброто време за таа да се одгледува. 【Безбедно за употреба】 Тркалезната и мазна шипка и сондата нема да предизвикаат штета по влегувањето во матката на кучето, што го прави безбедно за употреба на кучињата. 【4,7 инчи на сондата за сонда】 шипката за сондата од 4,7 инчи е погодна за повеќето кучиња. Дури и големите кучиња можат да го користат. 【Заштедете пари】 Со ова детектор за овулација на кучиња, не мора да одите на ветеринар за да го откриете вистинскиот период на парење за вашето куче, заштедувајќи време и пари. Спецификација : Боја : Black Material : ABS, Plastic, Metal Display : 2.6inch LCD Display Detection : Целосно автоматско еднократно тестирање Температура : 0-50 ℃ Максимална влажност : 85%напојување : 1 x 9v 4,7inchproduct Големина : 31 x 7cm/ 12.2 x 2,8inchcase Големина : 36 x 18 x 14cm/ 14.0 x 5,5инхгрос Тежина : 0,9kg/ 2.0lbsnet Тежина : 0,3kg/ 0.66lbspackage Вклучен : 1 x кучиња Детектор за овулации1 x Casetips : 1.