Iplusmile 10 парчиња силиконски гумен лист течен течен тестир за внатрешен притисок за физика лабораторија за силиконски настава
  • Неодамнешно

Iplusmile 10 парчиња силиконски гумен лист течен течен тестир за внатрешен притисок за физика лабораторија за

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е одлична алатка за учење експериментални процеси, одлична за тестер за притисок на вода Совршен за лабораториски експеримент и хемиски експеримент на училиште. Стимулирајте ги интересите на учениците, подобрување на анализата и манипулативните вештини. Лесна, разумна големина, лесна и удобна за носење и складирање. Направено од врвен латекс материјал, кој е издржлив и практичен за трајна употреба. Тоа е одлична алатка за учење експериментални процеси, одлична за тестер за притисок на вода. Совршен за лабораториски експеримент и хемиски експеримент на училиште. Стимулирајте ги интересите на учениците, подобрување на анализата и манипулативните вештини. Лесна, разумна големина, лесна и удобна за носење и складирање. Направено од врвен латекс материјал, кој е издржлив и практичен за трајна употреба. Опис 10pcs Силиконски гумен лист течен тестир за внатрешен притисок за физика лабораторија за силиконски наставни карактеристики- материјал : латекс.- Големина : 7x6x0.- Боја : како што е прикажано. Пакет, вклучувајќи 10 x латекс филмови.