Skoko [2 Pack Paper Parce Ecter Contective Компатибилен со iPad Pro 12.9 6-та 5-та 3-та генерација 2022 & 2021 & 2020 & 2018, мат текстура, анти-сјај, Premium Pet, за пишување/цртање со Apple Pencil
  • Неодамнешно

Skoko [2 Pack Paper Parce Ecter Contective Компатибилен со iPad Pro 12.9 6-та 5-та 3-та генерација 2022 &

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Компатибилност со i Pad Pro 129 6 -ти 5 -ти генерал] точно измерена и тестирана од нашите извонредни истражувачи. Тоа е корејски производ веќе сертифициран на корејскиот пазар. [Анти сјај] го намалува рефлексија на светлината за подобро гледање каде и да сте. [Меко чувство] намалени рефлексии додека одржува мек допир. [Анти отпечатоци] покажува екран што не се менува дури и ако се допре неколку пати. [Лесна инсталација] Лесно залепено од гледна точка на клиентот. Алатка за помош за прицврстување : стискајте, бришење на чистење, прирачник за прицврстување, отстранување на прашина. Алатка за помош за прицврстување : стискајте, бришење на чистење, прирачник за прицврстување, отстранување на прашина.