Дизајн на жолто кучиња Walleye Coupler Dog Dog Leash-големина големи 1 инчи широк и долг 12 до 20 инчи
  • Неодамнешно

Дизајн на жолто кучиња Walleye Coupler Dog Dog Leash-големина големи 1 инчи широк и долг 12 до 20 инчи

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користете - 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејствување Одлично за кучиња на отворено, вода кучиња, кучиња на терен и кучиња за услуги. Машински пеење и отпорни на временски услови. Направено во САД - произведено од почеток до крај од Yellow Dox Design Inc. во Гринсборо NC. Семејство во сопственост и управувано од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од американските бизниси. Обука за ситница е лесно - системот за bellвонче на кучињата е лесен начин да го научите вашето куче да ви каже кога е време да излезете. Следете ги упатствата вклучени со вашата пратка. Нема повеќе несреќи!. Купете го сетот - сите јаки за кучиња за кучиња од жолти кучиња се достапни во појавување на поводници, прицврстувачи, ознаки за лична карта и многу повеќе! Проверете ја нашата продавница овде или погледнете подолу за да видите производи за појавување. Ова е поводник за кучиња на Walleye Coupler - големина голема - ширина 1 инчи и долга 12 до 20 инчи од дизајнот на жолти кучиња, направено токму тука во САД. Чувајте ја вашата мачка на најнова мода со оваа стилска, функционална и издржлива јака за мачки. Големина : Поводот за спојување на кучиња се прилагодува во должина за да овозможи лесна употреба. Избраната големина обично се совпаѓа со ширината на јаката што ја носат кучињата. Како и да е, големината може понекогаш да биде пожелна за кучињата што се повлекуваат. Ако купувате дизајнер, прифатливи јаки за кучиња/миленичиња, тогаш не барајте повеќе. Нема нишки за да се распадне или да се скрши, нема проблем да се мие во миење и да не ги наметнува или да ги исклучува или исклучува вашите кучиња.