Sierra SR-6B-24G-60 60 шпорет на опсег на природен гас со 6 отворени горилници и решетка од 24
  • Неодамнешно

Sierra SR-6B-24G-60 60 шпорет на опсег на природен гас со 6 отворени горилници и решетка од 24

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Категорија : опсег, 60 "ресторан, димензии на гас (LWH, WT) : 56,4 x 60 x 29,7 инчи, 772 фунти. Опсег, 60" ресторан, гас. Опсег, 60 "ресторан, гас. Сиера опсег, природен гас, 60", (6) 30,000 BTU отворени горилници, рачни контроли, (1) 39,000 BTU 24 ”решетка со рачни контроли, (2) 32,000 BTU стандардни печки (1) Space Saver & (1) стандард со прилагодлив термостат на рерна, порцеланска палуба и внатрешни работи на врата, внатрешни и надворешни работи од не'рѓосувачки челик, галванизиран грб, (6) 6 "прилагодливи нозе, регулатор на притисок, вкупно 283,000 BTU, Cetlus, ETL-санитација (испорака со Комплет за конверзија на ЛП).