TE-Co 52912 Plunger, топка, не'рѓосувачки челик, 5/16-18,37/64
  • Неодамнешно

TE-Co 52912 Plunger, топка, не'рѓосувачки челик, 5/16-18,37/64

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Телото е 303 не'рѓосувачки челик Топката е 440 не'рѓосувачки. Произведено во САД. Телото е 303 не'рѓосувачки челик. Топката е 440 не'рѓосувачки. Произведено во САД. Се користи во разни готови производи како прицврстувач. Честопати се користи во апликации за заклучување и обезбедување. Се користи во дизајнот на тела каде дел е индексиран преку лоцирана или слепа дупка. Се користи во различни апликации за тела и OEM.