SmartSign Опасност - Не влегувајте, само овластен персонал Двојазична етикета | 10 x 14 ламинат винил
  • Неодамнешно

SmartSign Опасност - Не влегувајте, само овластен персонал Двојазична етикета | 10 x 14 ламинат винил

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржлив винил Направено од дебелина од 4 милји, усогласен винил и има агресивна леплива поддршка. Етикетите траат до 5 години надвор. Графиките се заштитени од временски услови и злоупотреби. Графитите можат да се исчистат. Ламинираните етикети ги надминуваат конкурентските нерасположени или преработени етикети. Лесно за чистење. Ламинираните винилни етикети се отпорни на МАР и можат лесно да се избришат за да се отстрани нечистотијата, прашината или маснотијата. Етикетите се држат до рамни или заоблени површини и можат да се користат во затворено или на отворено. Дајте глава нагоре. Пренесете го вашиот не влезете, овластениот персонал само предупредување со оваа етикета - пред да мора да интервенирате лично. Направено од дебелина од 4 милји, усогласен винил и има агресивна леплива поддршка. Етикетите траат до 5 години надвор. Графиките се заштитени од временски услови и злоупотреби. Графитите можат да се исчистат. Ламинираните етикети ги надминуваат конкурентските нерасположени или преработени етикети. Лесно за чистење. Ламинираните винилни етикети се отпорни на МАР и можат лесно да се избришат за да се отстрани нечистотијата, прашината или маснотијата. Етикетите се држат до рамни или заоблени површини и можат да се користат во затворено или на отворено. Дајте глава нагоре. Пренесете го вашиот не влезете, овластениот персонал само предупредување со оваа етикета - пред да мора да интервенирате лично. Не внесувајте само овластен персонал / без Entre - лепила и етикети, 14 "x 10" - чувајте ги несаканите посетители. Користете знак „Не внесувајте само овластен персонал“. Зајакнување на вредноста на избегнување на несреќи.