FVRTFT агол туш кади полици, аголни полици за бања со куки, wallидни кујнски лавици за бања, држач за шампон за туширање, организатор на бања, бесплатно/беж/беж
  • Неодамнешно

FVRTFT агол туш кади полици, аголни полици за бања со куки, wallидни кујнски лавици за бања, држач за шампон за туширање,

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Организатор на кади за туширање на агол Нашите лебдечки полици за Wallид не само што можат да се користат во дневните простории, спалните соби, туку и бањите и кујните Совршен за прикажување и држење колекционерски производи, мали растенија, рамки и многу повеќе. Лесен за инсталирање и издржлив во употреба. Материјал со висок степен, доказ за вода и доказ за 'рѓа, убавина и долговечност. Украсете ја кујната или бањата, чувајте ја кујната или бањата организирана и чиста. Создава дополнителен простор за подот и чувајте го шампонот, сапун и други предмети за бања што се при рака во овој држач за полица на аголот. Оставете ја вашата бања да стане поорганизирана. Организатор на кади за туширање за туширање за сцени со употреба на бања - корисно за додавање дополнителен простор за полици за чување и организирање на мали предмети или неред во спална соба, бања, кујна и повеќе, одлично за да го расчисти бројачот. Нема повеќе хаос во кој било агол! Покрај тоа, вашата спална соба, канцеларија, па дури и кафе-бар може да биде прекрасен избор. Бесплатна гаранција за ризик-Ако не сте целосно задоволни со вашите лебдечки полици, ние ќе понудиме целосна, 30-дневна гаранција за враќање на парите без прашање поставено .Корнер полици за бања со куки Wallид монтиран кујнски бања лавици : Име на артикалот : SHELFMAINTER : PPSIZE : 22.5x11cm Color : светло сина сина боја, беж, пакет на Pinkthe Вклучен : 1 PC Sheelfpackag Големина за рачно мерење.

Item Name:
Bathroom Shelf
Material:
Pp
Size:
22.5X11Cm
Color:
Light Bluek Blue,Beige,Pink
the Package Included:
1Pc Shelf
Package Includes:
1 X Bathroom Storage Holder:
Note:
- There Might Be Little Error of Size for Manual Measurement.:
- Due to Different Lighting Effect and Monitor Setting, Actual Item's Color May Not Exactly Reflect Color on Pictures.:
- Please Allow Slight Scratches on Products Caused by International Transport, Please Understand. Thank You! :