Е по дизајн Декоративна празнична салфетка, геометриска ,, 19 x 19 “, крем
  • Неодамнешно

Е по дизајн Декоративна празнична салфетка, геометриска ,, 19 x 19 “, крем

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни салфетки за крпа Модерните салфетки на дизајнот доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса. Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни салфетки за крпа. Модерните салфетки на дизајнот доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса.